Головна Політика У Миколаївській громаді сформували План заходів з реалізації Стратегії

У Миколаївській громаді сформували План заходів з реалізації Стратегії

Ця громада отримує експертну підтримку від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

У Миколаєві обговорили 60 технічних завдань на проєкти місцевого розвитку до Плану заходів з реалізації Стратегії. Ці проєкти напрацювала Робоча група, а також надали зацікавлені особи впродовж відкритого збору ідей, який тривав з 25 квітня до 22 травня.

Учасники засідання, зокрема старости, депутати та активні мешканці ознайомилися з Каталогом проєктів в розрізі кожного із 10 старостатів громади та адміністративного центру та відповідно до поділу за галузями.

«Достатньо по-господарськи підійшла громада до формування проєктів, бачимо, що найбільшу увагу в 2024-2027 роках приділять житлово-комунальному господарству. Сьогодні ми працювали, щоб охопити всі старостати, галузі та усі соціальні групи. Добір проектів буде продовжено до 7 липня», – наголосив заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОВА Вадим Табакера.

Наступним кроком буде оцінка проєктних ідей відповідно до встановлених критеріїв задля концентрації та максимально ефективного використання фінансового ресурсу громади впродовж наступних чотирьох років.

Додамо, що під час засідання додатково розробили і запропонували до включення у План заходів такі проєкти: створення Дроговизького логістичного центру, організація умов для рекреації на водоймах Криницького старостинському окрузі, створення Рудниківського індустріального парку, облаштування придорожньої інфраструктури, закупівля контейнерів для ТПВ, влаштування інфраструктури безпеки, популяризація енергоефективності та проведення енергоаудитів, створення умов для підвищення громадської активності, відкриття філій школи мистецтв в с. Рудники, Раделичі, Гірське, створення умов для повноцінного функціонування молодіжного центру, а також облаштування на базі бібліотек громадських просторів.

Нагадаємо, Миколаїська громада включена на прохання Львівської обласної військової адміністрації до переліку громад, які отримують експертну підтримку від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».