Головна Політика У Буському районі в селищі Красне відбулась зустріч кандидатів на посаду селищного...

У Буському районі в селищі Красне відбулась зустріч кандидатів на посаду селищного голови

Керуючись пунктом дев’ятим частини четвертої статті 25 Закону України "Про місцеві вибори", Красненська селищна територіальна виборча комісія організовувала зустріч кандидатів на посаду селищного голови з виборцями, що відбулась, у суботу, 17  жовтня 2015 року, у приміщенні Народного дому.

    Захід відвідали мешканці Красного, а також всі, кому цікаві програми та політичні погляди кожного з кандидатів на майбутнє нашого селища.
  Варто зауважити, що з 7-х зареєстрованих кандидатів на посаду селищного голови (Діжак Василь (самовисування), Кец Михайло (висунутий від Буської РО Радикальної Партії Олега Ляшка), Кичурчак Євген (самовисування), Лотоцький Олег (самовисування), Сушкевич Андрій (самовисування), Чучман Микола (самовисування), на зустріч з громадою прийшло 6. Відсутність сьомого (Володимир Юхима, висунутий від Буської РО «Свобода») було по важливій причині. Пан Юхима перебуває зі сином у лікарні в місті Львів.
   Кожному кандидату надавалась можливість виступити перед виборцями і презентувати свою передвиборну програму, а також відповісти на питання красненців.