Головна Політика В Буську відбулися збори сільських та селищних голів Всеукраїнської асоціації сільських та...

В Буську відбулися збори сільських та селищних голів Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

25 вересня у Буську відбулися збори сільських та селищних голів Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад за участю очільників району, заступника голови – керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР) асоціації Вадима Івченка, голови Львівського регіонального відділення Михайла Чумака та сільських голів Бущини.

На нараді, насамперед, йшлося про адміністративно-територіальну реформу. Представники сільських громад отримали можливість висловити не лише думки та пропозиції з приводу цього важливого питання, але й застерегти від необґрунтованого нового територіального розподілу районів області.

Виступаючи перед сільськими головами Вадим Івченко, зокрема, зазначив: "Без селян, без наших територій розвиток держави неможливий. Тоді чому про жителів сіл та селиш згадують в останню чергу? Селянам потрібне, необхідне політичне лобі у парламенті, аби якнайшвидше зробити їх дійсними господарями на своїй землі. Лобізм в Україні більше асоціюється з поняттям "корупція", ніж із законним впливом на владу. Політична воля насамперед починається із законодавства, із законодавчих актів, за якими живе і працює державний механізм. І я вірю що, нарешті, в новій Верховній Раді буде присутня сила, яка зацікавлена в розвитку українського села. Я не просто хочу щось змінити, я знаю як це зробити, бо за роки моєї роботи в Асоціації професійно займався місцевим самоврядуванням, і особливо сільським самоврядуванням і сільським розвитком".

У свою чергу Михайло Чумак підсумовуючи результати нарад сказав: "Ми хотіли донести до всіх думку, що Асоціація працює і працює для розвитку громади, для розвитку сільських територій, для допомоги сільським головам у вирішенні проблемних питань, які накопичились за багато років. Мені приємно те, що сільські голови висловлюють свою підтримку роботі Асоціації , надають пропозиції, не стоять осторонь процесів, які зараз відбуваються і розуміють що тільки в єдності ми зможемо здолати всі негаразди".

Ірина ГАЄВСЬКА