Головна Політика В Львівській області триває підготовка до опалювального сезону

В Львівській області триває підготовка до опалювального сезону

На Львівщині триває підготовка до осінньо-зимового опалювального сезону 2022-2023 року. На сьогодні підприємства теплоенерго області готові до нього на 60-65%. Підготовка відбувається у штатному режимі.

Про це розповів у коментарі Tvoemisto.tv  директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОВА Богдан Кейван.

У Львівській області працюють 17 базових підприємств теплоенерго, з них 13 обслуговують населення. Загальний рівень накопичення обладнання та матеріалів на складах, якими оперативно зможуть забезпечувати тепло у разі надзвичайних ситуацій, становить 65-70%. Йдеться про труби, наземні джерела електропостачання, також у резерві знаходиться 33 котли.

Розроблений також механізм співфінансування органів місцевого самоврядування щодо заміни обладнання на альтернативні види палива.

На сьогодні на Львівщині налічується понад 1600 котелень. З них 495 працюють на альтернативних паливах, тобто майже 30%. Зараз бюджетні установи ведуть роботу щодо забезпечення твердим паливом, брикетами, дровами, палетами.

Окрім напрацювання механізму щодо заміни обладнання на альтернативні види палива у разі надзвичайних ситуацій під час опалювального сезону, також розглядають використання мобільних котелень та встановлення пунктів обігріву.

Детальніше у матеріалі.