Головна Політика На Львівщині відбувся тренінг щодо нових перспектив та можливостей розвитку ОТГ

На Львівщині відбувся тренінг щодо нових перспектив та можливостей розвитку ОТГ

21 листопада, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного бізнесу відбувся круглий стіл «Децентралізація. Зміни до Конституції України в частині реформи місцевого самоврядування в Україні.

Нові перспективи та можливості розвитку об’єднаних територіальних громад».

Участь у заході взяли представники ОТГ, влади, депутатського корпусу, Асоціації ОТГ, Державної податкової служби, Львівського центру розвитку місцевого самоврядування.

«Важливо, що в межах такого обговорення порушується тема функціонування громад, зокрема того, де мешканцям працювати, як отримувати фінансовий ресурс на власну діяльність та розвиток. Сьогодні тут є громади, які вже сформувались, мають певні результати й можуть поділитися власним досвідом. Підкреслюю, що основною метою децентралізації є формування не просто громад, а спроможних громад», – зазначив в межах зустрічі перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Відтак, в межах заходу розглянули практичні рекомендації щодо об’єднання територіальних громад, зміни до податкового законодавства, можливості для громад. Також обговорили потреби та проблемні питання об’єднаних громад.

Організатори заходу – Асоціація ОТГ та Підберізцівська ОТГ.