Головна Політика В облраді планують збільшити розмір допомоги ветеранам УПА, політичним в’язням і репресованим

В облраді планують збільшити розмір допомоги ветеранам УПА, політичним в’язням і репресованим

У 2018 році одноразову адресну допомогу ветеранам Української повстанської армії та реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» збільшити на 250 грн і встановити у розмірі 1250 грн. Таку ініціативу сьогодні, 15 березня, підтримала комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради.

Як пояснив голова комісії Олег Домчак, ініціюється збільшення одноразової допомоги на 250 грн, яка у 2018 році може складати 1250 грн. Остаточне рішення прийматиме сесія Львівської обласної ради.

Нагадаємо, що ці виплати надаються одноразово до Дня створення Української повстанської армії (14 жовтня) або до Дня Незалежності України в залежності від категорії осіб. На даний час в області налічується 11 687 осіб вищеназваних категорій.

Виплати планують здійснити у межах обласної Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки.

Відтак комісія доручила департаменту фінансів Львівської ОДА врахувати відповідну потребу в коштах при уточненні обласного бюджету.