Головна Політика В Буській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

В Буській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 червня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Буській райдержадміністрації, яке провів голова РДА Петро Мороз.

Комісією за участю представників органів місцевого самоврядування, зацікавлених осіб чи їх представників розглянуто та прийнято рішення з питань:
1.Про доцільність задоволення позовних вимог жительки м. Буськ до жителя м. Буськ про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька.
2. Розгляд матеріалів щодо проведеної Буським ВП Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області роботи з неповнолітньою жителькою м. Буськ, схильною до вчинення правопорушень та з метою визначення шляхів вирішення проблем з її поведінкою.
3. Про надання дозволу на дарування малолітній житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти.
4. Розгляд ухвали Буського районного суду щодо доцільності задоволення позовних вимог жительки с. Волуйки Буського району щодо позбавлення жителя с. Теребежі Буського району батьківських прав відносно дочки.
5. Розгляд заяви жителя м. Львів щодо встановлення порядку побачень з малолітнім сином, який проживає в с. Балучин Буського району.
6. Розгляд заяви жительки с. Яблунівка Буського району щодо продовження терміну перебування її малолітнього сина в комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок дитини № 1» до досягнення ним трьохрічного віку.
7. Розгляд заяви жителя с. Новий Милятин Буського району про призначення його піклувальником над неповнолітнім братом та над його житлом та майном.
8. Про затвердження звіту про стан виховання, утримання і розвитку малолітньої у дитячому будинку сімейного типу за період з 2018 р. по 2019 р.
9.Про затвердження індивідуальних планів соціального розвитку малолітніх, які перебувають на обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації.