Головна Політика Відбулася XXVI сесія Буської районної ради

Відбулася XXVI сесія Буської районної ради

Сьогодні, 31 травня, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, начальників відділів та управлінь РДА, установ та організацій, ЗМІ відбулася XXVI сесія Буської районної ради VII скликання.

Провів засідання голова районної ради Богдан Глова.
Участь у засіданні також взяв Народний депутат України по 119 округу Михайло Бондар.
Після традиційної депутатської розминки, під час якої було зачитано відповіді, які надійшли в райраду на депутатські звернення, внесення змін до порядку денного, а саме – заяви щодо недопущення оптимізації закладів охорони здоров’я, депутати перейшли до розгляду та прийняття рішень з питань порядку денного.
Серед основних: підтримка звернень Львівської облради щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд з Державного бюджету та звернення Президента України до Вселенського Патріарха щодо надання Томосу на автокефалію Православної церкви в Україні.
Окрім цього, депутати внесли зміни до бюджету району, розглянули питання призову громадян на строкову службу, пасажирських перевезень, фізичної культури та спорту, оптимізації закладів освіти, оздоровлення та зайнятості школярів під час літніх канікул, стану землекористування в районі, прийняли програму сприяння матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оброни на 2018-2020 рр., створили комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр», ін.
З усіма прийнятими під час сесії рішеннями та поіменними голосуваннями депутатів можна ознайомитися на сайті Буської районної ради за посиланням http://www.busk-rada.gov.ua/rishennya.php