Головна Політика Впродовж травня у консультаційно-координаційному центрі при Яворівській РВА понад 100 ВПО отримали...

Впродовж травня у консультаційно-координаційному центрі при Яворівській РВА понад 100 ВПО отримали безкоштовну допомогу

Допомогу надавав Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

Понад 100 осіб із вразливих категорій населення, отримали гуманітарну допомогу від Благодійного Фонду «Карітас Львів УГКЦ» у консультаційно-координаційному центрі при Яворівській РВА. Зокрема:

  • Понад 20 осіб зареєстрували на отримання юридичної консультації від Норвезької організація у справах біженців, Благодійного фонду «Право на захист» та  Данської організації у справах біженців.
  • 29 осіб зареєстрували на отримання психологічної підтримки від ГО «Людина в біді» та БФ «Карітас Львів УГКЦ».

Додамо, роботу центру поширюють на допомогу ВПО різних категорії: людей похилого віку, осіб з інвалідністю, багатодітних родин. Консультативно-координаційні центри працюють у кожному районі Львівщини при районних військових організаціях та об’єднують українські й іноземні організації, які допомагають усім, хто цього потребує. Тут люди з числа ВПО та місцеві жителі, які перебувають у складних життєвих обставинах, безкоштовно отримують гуманітарну і психологічну допомогу, юридичні консультації, фінансові виплати, інформацію про проживання. Дякую моїй радниці Галині Бордун та усім причетним до втілення цього важливого масштабного проєкту.

Нагадаємо, при Яворівській РВА ККЦ функціонує у «Будинку воїна» в центрі міста Яворів, на вулиці Шашкевича, 1 А. Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 09.00 год до 17.00 год. Контактний номер телефону: 0674710344

Щоб отримати допомогу у ККЦ, заповнюйте анкету. Щоб стати партнером консультативно-координаційних центрів і скоординовано допомагати людям у потребі, реєструйтесь за посиланням.