Головна Політика У Бібрській громаді  22 грудня трьом дітям-сиротам вручили ключі від власного житла

У Бібрській громаді  22 грудня трьом дітям-сиротам вручили ключі від власного житла

Власне помешкання отримали троє дівчат, які перебували на черзі на пільгове житло в рамках регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

Купити однокімнатну квартиру для однієї з них та чотирикімнатний будинок для двох сестер вдалося завдяки співфінансуванню з бюджетів різних рівнів.

Вартість однокімнатної квартири  у м. Бібрка становить 499 тисяч гривень, з них кошти обласного бюджету – 252  тисячі гривень, з районного бюджету  – 167 тис. грн,  з місцевого бюджету – 79  тис. грн. Житловий будинок у Бібрській громаді для двох сестер придбали за 926 тис. грн. З обласного бюджету на придбання виділили 355 тис. грн, ще 491 тис. грн з бюджету району та 80  тис. грн з місцевого бюджету.

Нагадаємо, цього року для придбання житла дітям-сиротам з обласного бюджету скерували  8 млн 162 тис.грн грн.  За ці кошти заплановано придбати помешкання для 39 дітей-сиріт. Щоб максимально розв’язувати питання забезпечення власним житлом вихідців із сиротинців, депутати Львівської обласної ради планують виділити  на закупівлю житла у 2022 році на 1 млн грн більше.

«Ключі від власного житла для кожної з дівчат – це опора для початку нового життя, сповненого надії, радості й впевненості в завтрашньому дні. Завдяки спільним зусиллям громади, районної та обласної рад, працівникам служби у справах дітей вдалося цього року реалізувати багато мрій молодих громадян нашої держави. Такий результат надихає і ми плануємо добрі справи уже на новий бюджетний рік», – наголосив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.