Головна Політика У Буську відбувся традиційний щорічний фестиваль «Повір у себе»

У Буську відбувся традиційний щорічний фестиваль «Повір у себе»

З нагоди відзначення Всесвітнього дня людей з інвалідністю, який є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими фізичними можливостями, у актовій залі Буської дитячої музичної школи у неділю, 1 грудня, відбувся традиційний щорічний мистецький фестиваль «Повір у себе».

Про це повідомляє Буський медіа-портал.

Свято, організатором якого стала Асоціація інвалідів Бущини на чолі з своїм багаторічним керівником Софією Климус, розпочалося виконанням Гімну України та гімну Буської районної асоціації інвалідів. Хвилиною мовчання учасники акції вшанували пам’ять усіх загиблих у війні з російським агресором захисників України.
З вітальними словами до присутніх членів Асоціації та спортивного клубу «Вікторія», батьків, бущан звернулися: голова Буської районної ради Богдан Глова, перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків, начальник управління соціального захисту населення РДА Андрій Лащук.
Керівники у свої виступах запевнили, що й надалі допомагатимуть та всіляко підтримуватимуть організацію, подякували за титанічну працю багаторічному голові Асоціації Софії Якимівні Климус, вручили подяки найактивнішим членам Асоціації.

Зі сцени учасники фестивалю дарували свої пісні, декламували вірші, розповідали гуморески, танцювали, за що отримували щирі оплески глядачів та подарунки від спонсорів.
Зі своїми мистецькими дарунками на сцені ДМШ виступили: Вікторія та Софія Обірик, Богданна Федишин, Тетяна Турчиняк, танцювальний колектив «Нові зірки» (керівник Мар’яна Цюпка), музичний керівник Асоціації Андрій Коник, Юля Коваль, ансамбль “Бусленята” (керівник Андрій Коник), Мирося Гнідь, Ірина Приступа, Сніжана Коцаба, Дмитро Омелянський, Оксана Роман, Марта Дячок, Роман Гутий, Віталій Прикуда та інші.

На завершення заходу заступник голови РДА Тетяна Сай та начальник відділу Пенсійного фонду України у Львівської області Олег Цимбор подякували учасникам за гарний концерт та побажали їм подальших успіхів.
Підбиваючи підсумки фестивалю, голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Климус подякувала керівникам органів влади: Буській районній раді та райдержадміністрації, Буській міській раді, Львівській обласній асоціації інвалідів, благодійникам, усім тим, хто в міру своїх можливостей повсякчас допомагає організації та неповносправним. Слова подяки лунали для Марії Коротич, Ольги Керкало, меценатам – сім’ї Юрія та Роксолани Крупняків, Миколі Яворському, Михайлу Кадиляку, Антону Рудищину, Роману Пришляку, Василю Кошілю, Богдану Пасічнику та іншим. Завершився захід спільним виконанням пісні «Многая літа».

Ведучами свята були Любов Огороднік та Христина Наводілова.
Нагадаємо, у 2017 році Буська районна асоціація інвалідів відзначила 25-ту річницю свого заснування. У Асоціації налічується більше 400 членів. Різноманітні секції, гуртки, навчання, поїздки на змагання – це те, на що спрямовує свою роботу асоціація. Щоденна праця над собою, підтримка один одного дають гарні плоди та віру у краще майбутнє.

У Буську відбувся традиційний щорічний фестиваль «Повір у себе»У Буську відбувся традиційний щорічний фестиваль «Повір у себе»У Буську відбувся традиційний щорічний фестиваль «Повір у себе»У Буську відбувся традиційний щорічний фестиваль «Повір у себе»У Буську відбувся традиційний щорічний фестиваль «Повір у себе»