Головна Політика У Львівській обласній раді визначили лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана...

У Львівській обласній раді визначили лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана Бандери

У Львівській обласній раді сьогодні, 8 жовтня, конкурсне журі оголосило лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана Бандери.

Премією обласної ради відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.

Відтак Премію у номінації «Громадська діяльність» присуджено двом лауреатам:

– Уляні Кульчицькій, заступнику першого проректора Українського католицького університету, пластунці-сеньйорці, голові Станичної пластової ради у станиці Львів, члену Наглядової ради при Львівській освітній фундації.

– Комунальному закладу Сколівської міської ради «Історико-краєзнавчий музей Сколівщина».

У номінації «Політична діяльність» перемогу здобув Олег Кристиняк, письменник, автор історичних романів, волонтер.

Переможцем у номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» став Отець Михайло Греділь, парох храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, Військовий капелан, засновник та голова громадської організації «Апостольська Чота», режисер фільму «Незламні».

Нагадаємо, з 1 січня до 31 серпня 2021 року Львівська обласна рада приймала рекомендаційні звернення і матеріали від громадських, політичних та наукових інституцій про претендентів на здобуття премії імені Героя України Степана Бандери.

Премію урочисто вручають щорічно до дня уродин Степана Бандери – 1 січня. Грошова винагорода в кожній номінації – 20 тис. грн.