Головна Політика У Львівській ОДА навчали членів територіальних виборчих комісій

У Львівській ОДА навчали членів територіальних виборчих комісій

У неділю, 24 листопада, в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося навчання членів територіальних виборчих комісій з питань підготовки і проведення перших та додаткових місцевих виборів 22 і 29 грудня.

На Львівщині такі пройдуть у трьох районах – Жидачівському, Мостиському і Стрийському.

За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, подібні навчання проходять на території України в межахпроєкту міжнародної технічної допомоги, що реалізується Центральною виборчою комісією і Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні. Саме ця міжнародна організація із залученням відповідних фахівців (тренерів) навчає членів виборчих комісій.

Посадовець додала, що в період між 11 і 20 грудня подібні навчання-тренінги відбудуться також для членів дільничних виборчих комісій, задіяних до підготовки і проведення місцевих виборів 22 і 29 грудня.

Нагадаємо, 22 грудня відбудуться додаткові вибори депутатів Облазницької сільської ради Жидачівського району та Мишлятицької і Хідновицької сільських рад Мостиського району, а 29 грудня – перші вибори депутатів Нежухівської сільської ради і Нежухівського сільського голови Стрийського району.