Головна Політика Львівщина разом з усією Україною відзначає День Єднання

Львівщина разом з усією Україною відзначає День Єднання

Сьогодні Львівщина разом з усією Україною відзначає День Єднання. З цієї нагоди усіх українців привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«В єдності, згуртованості та злагоді ми щодня будуємо нашу країну, народжуємо та виховуємо наших дітей, оберігаємо від хвороб та небезпеки. Ми – творимо, любимо і захищаємо нашу Державу. День Єднання – це не про слова! Це про відповідальність, боротьбу за волю і незалежність, злагодженість дій та вірність Україні кожного свідомого громадянина!

Вірю, що сьогодні кожен із нас усвідомить ще більше, яка велика сила у нашій єдності»,-  зазначив очільник області.

Та запросив кожного долучитись до відзначення Дня Єднання.

«Сьогодні ми всі – у містах, містечках і селах, піднесімо високо синьо-жовтий стяг! Нехай до неба здіймається прапор біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, на Високому Замку, а о 9:50 ми разом піднімемо прапори і біля Львівської обласної державної адміністрації»,- зазначив очільник області.

Також Максим Козицький наголосив, що сьогодні відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради, на котрій мають прийняти важливі рішення.

«Сьогодні – маємо позачергову сесію Львівська обласна рада. Я ініціював її, і закликаю всіх у єдності та розумінні нашої відповідальності в складний для держави час прийняти ті найважливіші рішення, потрібні для швидкого розгортання підрозділів територіальної оборони і їх матеріального забезпечення. Зберігаймо спокій, будьмо єдині і сильні! Та підтримуймо Збройні Сили України! Слава Україні!»,-  зазначив він.