Головна Політика У неділю на Стрийщині обиратимуть депутата із трьох кандидатів, які набрали однакову...

У неділю на Стрийщині обиратимуть депутата із трьох кандидатів, які набрали однакову кількість голосів

На Водохреща, 19 січня 2020 року, відбудеться повторне голосування в одномандатному виборчому окрузі №18 на перших виборах депутатів Нежухівської сільської ради та Нежухівського сільського голови Стрийського району 29 грудня 2019 року.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

За її словами, Нежухівська сільська виборча комісія 2 січня 2020 року прийняла постанову про проведення повторного голосування в одномандатному виборчому окрузі №18, враховуючи те, що в цьому окрузі троє кандидатів у депутати набрали однакову кількість голосів виборців, а саме – по 27. Усього ж у цьому окрузі боролися за депутатський мандат п’ятеро кандидатів у депутати.

Відтак, до виборчого бюлетеня для повторного голосування 19 січня 2020 року включено трьох кандидатів, які одержали однакову кількість голосів виборців.

Додамо, що 29 грудня 2019 року, під час перших виборів у Нежухівській сільській обʼєднаній територіальній громаді Стрийського району обрали 21-го із 22-х депутатів Нежухівської сільської ради і Нежухівського сільського голову. До складу зазначеної ОТГ увійшли: Нежухівська сільська рада (села Нежухів, Райлів), Голобутівська сільська рада (село Голобутів), Завадівська сільська рада (село Завадів), Заплатинська сільська рада (села Заплатин, Діброва), Ланівська сільська рада (село Ланівка).

Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина» за посиланням.