Головна Політика У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

Сьогодні, 30 жовтня, у місті Судова Вишня Судововишнянської ТГ, відбулось відкриття спортивного майданчика зі штучним трав’яним покриттям.

Серед учасників заходу – заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

“Спортивний майданчик розміром 22х42м облаштували за кошти обласного бюджету в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки та співфінансування із бюджету Судововишнянської територіальної громади у 2021 році”, – розповів Іван Собко.

Вартість будівництва – 2 102,842 тис грн, з них 1 000 тис грн – з обласного бюджету.

За ці кошти облаштували основу для спортивного майданчика із наливним покриттям, закупили покриття та провели його монтаж. Також виконали роботи з  благоустрою території, монтаж освітлення та огорожі.

“Облаштування майданчика забезпечить створення належних умов для занять фізичною культурою та спортом мешканців міста, а також сприятиме розвитку низки пріоритетних на теренах Львівщини видів спорту, зокрема волейболу, баскетболу, футболу та інших рухливих ігор” – додав заступник голови Львівської ОДА.

У заході також взяли участь начальник управління молоді та спорту ЛОДА Роман Хім’як та голова Судововишнягнської ОТГ Зеновій Фольтович.

У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям