Головна Політика Загроза ракетного удару та евакуація ВПО: головне за добу на Львівщині

Загроза ракетного удару та евакуація ВПО: головне за добу на Львівщині

Сирени один раз сповіщали про повітряну тривогу – 19 січня о 10:15. Була загроза ракетних ударів з літаків МІГ-31 та А-50У з території білорусі.

Небезпека не справдилась, у нашій області все спокійно. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Сьогодні, 20 січня, у Львівській області застосовують графік погодинних відключень електроенергії. Зважаючи на  ліміти, які довів нашій області диспетчерський центр «Укренерго», слід бути готовими до відключень у години, позначені білими клітинками у графіку.

19 січня, близько 22:30, у Львові на складі побутової хімії виникла масштабна пожежа. Її гасили 90 рятувальників, залучили 15 одиниць техніки. Ліквідація пожежі тривала 3 години. Загиблих чи травмованих нема.

За останню добу двома евакуаційними потягами у нашу область прибули 107 вимушено переміщених осіб. До Перемишля зі Львівщини трьома поїздами вирушили 565 людей.

Через пункти пропуску у Львівській області до України повернулися 10 тисяч 192 громадяни нашої держави. Виїхали – 14 тисяч 186 людей.

На Львівщині розпочали реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства. З обласного бюджету на це виділили понад 34 млн грн. Як подати заявку на участь можна за посиланням