Головна Політика Загроза ракетного удару та евакуація ВПО: ключове з життя Львівщини за минулу...

Загроза ракетного удару та евакуація ВПО: ключове з життя Львівщини за минулу добу

Сирена сповіщала про повітряну тривогу один раз – 20 лютого об 11:35. Була загроза удару крилатими ракетами з білорусі. Небезпека не справдилась, усе спокійно.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він зазначив, що евакуаційними потягами на Львівщину за добу прибули ще 123 людини. До Перемишля з нашої області вирушили 1367 осіб.

Загалом від початку повномасштабної війни у Львівську область евакуаційними потягами прибули 380 тисяч 746 людей. Евакуаційними автобусами за сприяння Патріаршого Паломницького центру УГКЦ від травня 2022 року у нашу область привезли 5 тисяч 613 осіб. Здійснили 108 автобусних рейсів. Багато людей їдуть на Львівщину звичайними потягами або на власному транспорті. Усіх, хто прибуває на Головний залізничний вокзал у Львові, зустрічають та забезпечують необхідною інформацією і підтримкою Медико-психологічна допомога ️ Волонтерська спільнота. З ініціативи Львівської ОВА та у співпраці з партнерами ці волонтери працюють на вокзалі з перших днів повномасштабної війни. Щодня вони зустрічають евакуаційні потяги. Декілька разів на тиждень – евакуаційні автобуси.

Окрім цього, порівнянні з попереднім тижнем на Львівщині кількість хворих на COVID-19 зросла на 43%. Також упродовж минулого тижня троє людей від коронавірусної недуги померли. У Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України дали рекомендації, як доглядати за пацієнтом з COVID-19 в домашніх умовах.

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентрі виписали першого пацієнта з гострою лейкемією, який пройшов повний курс лікування під час війни. Докладніше – тут. Зараз на лікуванні у гематологічному відділенні дитячого медичного центру перебуває ще 25 пацієнтів з різних регіонів України. Швидкого одужання всім!

У притулку для дітей Служба у справах дітей Львівської ОДА відкрили дитячу кімнату. Приміщення відремонтували, спроєктували та виготовили нові меблі, розписали стіни, змонтували інтерактивні дошки для розвитку дрібної моторики. Фото та деталі за посиланням.

Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф отримав «Золоту відзнаку» від Центру екстреної медичної допомоги в Катовіце. Більше того, наш обласний центр підписав договір про співпрацю з сімома центрами екстреної медичної допомоги Польщі. Більше інформації – тут.

Тепер у Консультативно-координаційних центрах Стрийського району працюватимуть фахівці Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості та надаватимуть ВПО консультації з питань зайнятості та пошуку роботи. У ККЦ Дрогобицького району базові медичні та психологічні консультації надає благодійний фонд «Premiere Urgence Internationale». Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте за номером 112 або заповнюйте анкету.