Головна Політика Заступником голови Буської РДА проведено об’їзд соціальних об’єктів Тур’янської та Ожидівської сільських...

Заступником голови Буської РДА проведено об’їзд соціальних об’єктів Тур’янської та Ожидівської сільських рад

У середу, 6 червня, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай з робочою поїздкою побувала у населених пунктах Тур’янської та Ожидівської сільських рад, де відвідала ряд об’єктів соціальної сфери.

Особлива увага була прикута до шкіл, закладів культури та медицини.
Приємне враження справив НД у с.Гутисько-Тур’янське, який після капітального ремонту набрав нових, привабливих обрисів. Його урочисте відкриття заплановано провести в рамках святкових заходів до Дня Конституції. Вразила своєю затишністю місцева школа, яка нагадує родинний дім, а ось ФАП потребує робочих рук та значних ремонтних робіт.
У с.Тур’є в очікуванні ремонту народний дім, потребує ремонту ФАП, а ось в місцевому навчальному закладі жваво кипить робота, аби до початку навчального року оновлена школа могла знову прийняти в своїх стінах школярів.
Ожидівський НД має ті ж самі проблеми, що й сільська бібліотека, бо знаходяться в одній будівлі. Частково протікає дах, необхідно провести ремонт підлоги в кімнаті гурткової роботи, ін.
Участь в об’їзді населених пунктів разом з заступником голови РДА Тетяною Сай взяла начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.

Заступником голови РДА Тетяною Сай проведено об'їзд соціальних об'єктів Тур'янської та Ожидівської сільських радЗаступником голови РДА Тетяною Сай проведено об'їзд соціальних об'єктів Тур'янської та Ожидівської сільських радЗаступником голови РДА Тетяною Сай проведено об'їзд соціальних об'єктів Тур'янської та Ожидівської сільських радЗаступником голови РДА Тетяною Сай проведено об'їзд соціальних об'єктів Тур'янської та Ожидівської сільських радЗаступником голови РДА Тетяною Сай проведено об'їзд соціальних об'єктів Тур'янської та Ожидівської сільських рад