Головна Політика Зростання кількості хворих на ГРВІ, реєстр місць тимчасового проживання для ВПО: із...

Зростання кількості хворих на ГРВІ, реєстр місць тимчасового проживання для ВПО: із головного за добу на Львівщині

Про важливе з життя Львівщини за добу поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Як він зазначив загроз ракетних ударів у нашій області не виникало.

У нашій області фіксують поступове зростання кількості хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції. Є і важкі випадки. Станом на сьогодні у Львівській обласній інфекційній лікарні перебувають 37 пацієнтів з коронавірусом. У реанімаційному відділенні – 6 людей. Ще близько 15 осіб із підозрою на COVID-19 проходять обстеження. Найчастіше причиною тяжкого перебігу захворювання є те, що люди тривалий час займаються самолікуванням і пізно звертаються по допомогу до фахівців, а також – супутні захворювання.

На Львівщині формують реєстр місць тимчасового проживання для ВПО. Місця, які включать в реєстр, зможуть отримувати компенсацію за комунальні послуги та підтримку від міжнародних партнерів: https://loda.gov.ua/news/82581

На базі Львівського вищого професійного художнього училища запрацювала дизайн-студія Design PARK. У просторі є фрезерно-гравіювальний верстат, компʼютери та принтер, щоб навчати майбутніх дизайнерів інтерʼєру. У студії надаватимуть дизайнерські послуги усім охочим.

Творчий простір відкрили спільними зусиллями: майже 1,5 млн грн скерував Фонд імені Е. Шьока, близько 300 тис. грн виділили зі спецфонду закладу.

Для підприємців області на сайті Львівської ОВА працює розділ «Регуляторні акти». Тут відображена інформація про регуляторні процедури або вимоги, які впливають на ведення бізнесу: https://loda.gov.ua/news/82537

У другому турі на здобуття обласної премії у галузі культури візьмуть участь 36 кандидатів: https://loda.gov.ua/news/82515

В області визначили фіналістів Молодіжних Ігор Львівщини. Переможців визначили у 8 видах спорту: мініфутболі, шахах, настільному тенісі, шашках, армспорті, перетягуванні канату та гирьовому спорті. Фінал Молодіжних Ігор Львівщини відбудеться в Пустомитах у суботу: https://loda.gov.ua/news/82590

4 млн грн перерахувала Новояворівська міська рада в межах Програми підтримки збройних формувань для 65 ОМБр на закупівлі БПЛА. Частина з цих дронів вже виконує завдання на Запорізькому напрямку. Також перерахували близько 20 млн грн на закупівлю тягачів автотранспорту, які потрібні 65 ОМБр для ефективного ведення бойових дій.

Зі Стрийського району нашим воїнам на фронт передали генератор. Його придбали коштом працівників Новороздільської міської ради. Також Новороздільська громада спільно з благодійниками відправила гуманітарний вантаж у Чорнобаївку.

Для вихованців реабілітаційного центру Святого Пантелеймона у Стебнику Дрогобицька РВА передала набори з одягом та іншими необхідними речами.

170 ковдр для Територіального медичного обʼєднання «Стрийська міська обʼєднана лікарня» передав Міжнародний медичний корпус.