Головна Экономика «Галсільліс» підбив підсумки роботи за 9 місяців року

«Галсільліс» підбив підсумки роботи за 9 місяців року

Днями в Радехівському ДЛГП «Галсільліс» відбулася виїзна нарада-семінар, під час якої підсумували роботу 18 дочірніх лісогосподарських підприємств за 9 місяців року.

Генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Володимир Мельник ознайомив присутніх з виконанням ряду задекларованих програмних завдань. «Протягом 9 місяців дохід підприємства збільшився на 33% і склав 99,2 млн грн. Лісогосподарські підприємства отримали чистий прибуток в сумі 4140 тис. грн, що на 2125 тис. грн, або на 48,7 % більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. За 9 місяців 2017 року дочірні підприємства сплатили податків і обов’язкових платежів на загальну суму 35,3 млн грн. Головним завданням підприємства є перехід від суцільних до поступових способів рубок і подальше зменшення їх площ», — розповів він.

Після підведення підсумків, учасники наради оглянули лісові об’єкти Радехівського ДЛГП. Увагу присутніх було зосереджено на проблемі всихання соснових насаджень, основною причиною якої є зниження рівня ґрунтових вод і як наслідок – незначна кількість води, необхідної для росту дерева, що викликає зниження кількості виділення смол і пошкодження шкідниками дерева.

Також продемонстровали відпуск деревини із застосуванням системи електронного обліку в якості своєчасного і достовірного відображення руху лісопродукції, доступності даних про їх залишки, контроль обліку оплати, прозорість роботи матеріально відповідальних осіб і, в першу чергу, мобільність виявлення незаконного вивезення лісопродукції.