Прокурори Яворівської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 25-річного мешканця Новояворівська, який збував наркотики та психотропи.
Слідством встановлено, що у червні цього року чоловік придбав для збуту великий асортимент заборонених речовин. Зокрема, канабіс, амфетамін, мефедрон, метамфетамін, кетамін та MDMA. У подальшому, він фасував «товар» на дрібніші партії і продавав. Збут відбувався як шляхом розміщення «закладок» на території Новояворівська, так і через відправку поштою по Україні. Кошти отримував на банківську карту.
Чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України після чергового розміщення «закладки» в одному зі спальних районів міста. У ході проведення огляду та обшуків за місцем його проживання виявлено та вилучено: загалом майже 200 грам психотропних та наркотичних речовин, таблетки з вмістом психотропу, засоби для фасування, електронні ваги та інші докази протиправної діяльності.
Чоловіку інкриміновано незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, психотропних речовин та особливо небезпечних психотропних речовин (ч. 2, 3 ст. 307 КК України). Досудове розслідування – Яворівський районний відділ поліції Головного управління Нацполіції у Львівській області, оперативний супровід – УБН Головного управління Нацполіції області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.