Поліція затримала підозрюваного у підпалі автомобіля у Трускавці
За скоєне 23-річному мешканцю одного з сіл Дрогобицького району, який діяв з мотивів особистої неприязні, загрожує покарання — позбавлення волі на строк до десяти років.
Подробиці інциденту
2 березня близько 23.00 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про те, що у подвір’ї багатоквартирного будинку на вулиці Скоропадського у місті Трускавець горить автомобіль.
На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №2 Дрогобицького районного відділу поліції. Після локалізації пожежі правоохоронці встановили, що вогнем майже повністю знищений автомобіль BMW 330, який належить 24-річній місцевій мешканці. Причиною займання був підпал.
Розслідування та затримання
До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції та слідчі територіального підрозділу поліції, а також оперативники Управління карного розшуку та співробітники Управління кримінального аналізу поліції Львівщини. Проведеними заходами, вивчивши записи камер відеоспостереження, розташованих в рамках програми «Безпечна Львівщина», поліцейські встановили особу зловмисника, причетного до вчинення підпалу — 23-річного мешканця одного з сіл Дрогобицького району.
Близько 22.50 він зайшов у подвір’я, облив транспортний засіб легкозаймистою сумішшю, підпалив та втік. Речові докази причетності до вчинення підпалу у нього вилучені. Причиною вчинення злочину стала особиста неприязнь.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.
Досудове розслідування триває, за рішенням суду підозрюваний перебуває під цілодобовим домашнім арештом.