Головна Спорт Дрогобицькі спортсменки здобули два золота на чемпіонаті України з хортингу

Дрогобицькі спортсменки здобули два золота на чемпіонаті України з хортингу

На вихідних у Вінниці відбувся Чемпіонат України з хортингу серед учнів, де дрогобицькі спортсменки досягли значних успіхів.

Змагання залучило 190 учасників з восьми областей країни. Дві представниці команди «Галицькі Леви» з Дрогобича, Яна Шевців та Юлія Славич, здобули золоті медалі у розділі «Показовий виступ» для пар віком 14-15 років. Вони також отримали запрошення виступити на урочистому відкритті.

Представники місцевого осередку висловили вдячність за підтримку розвитку хортингу в регіоні. **Відзначено** допомогу відділу фізичної культури та спорту ДМР у оновленні інвентарю та організації поїздок.

*«Юні „галицькі левиці“ продемонстрували високий рівень підготовки», — зазначив президент клубу Денис Іваницький.*