Головна Сільське господарство Для аграріїв Львівщини оголосили додатковий прийом заявок на отримання фінансової підтримки

Для аграріїв Львівщини оголосили додатковий прийом заявок на отримання фінансової підтримки

До 25 жовтня триває додатковий прийом заявок на отримання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів із створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

На цей напрям у межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області з обласного бюджету додатково скеровано 2 млн грн.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА.

«Пільгові кредити надаються на конкурсній основі під 3% річних, терміном до 5 років у розмірі, визначеному бізнес-планом, але не більше 2 млн грн, з відтермінуванням погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди).

Фінансова підтримка надається за умови, що внесок одержувача фінансової підтримки за рахунок власних коштів (не кредитних) має становити не менше 20 відсотків вартості товаро-матеріальних цінностей, послуг, які планується придбати за рахунок кредитних коштів.

Право на фінансову підтримку мають мікро, малі та середні суб’єкти підприємництва – юридичні особи або фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції», – розповіли в профільному департаменті.

Заявку необхідно подавати до Львівського обласного фонду індивідуального житлового будівництва на селі ЛОВА. Адреса: м. Львів, вул. Пекарська, 95; тел.: 225-65-08, 225-65-07, 255-05-70.

Суб’єкти підприємництва, які претендують на одержання фінансової підтримки подають в паперовій та електронній формах (fondsilbud@meta.ua) до Фонду підтримки (м. Львів, вул. Пекарська, 95) такі документи:

– ЗАЯВКУ та  БІЗНЕС-ПЛАН;

– копії фінансової звітності за два останні роки або декларацію відповідно до обраної системи оподаткування, а новоствореним за період їх діяльності;

– копії звіту (звітів) з виробництва, які подавались до органів статистики у поточному та минулому році відповідно до господарської діяльності;

– копію витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

– копії документів, що засвідчують право власності на предмет застави, або заяву поручителів для укладення договору про забезпечення кредиту.