Головна Сільське господарство Фермерки Львівщини можуть отримати грант для розвитку власних бізнес-ідей

Фермерки Львівщини можуть отримати грант для розвитку власних бізнес-ідей

Зареєструватись для участі у програмі можна до 22 червня.

Стартував літній сезон навчальної програми для фермерок (жінок-підприємиць) – «UWE Hub 3.0: Перетвори свою ідею на бізнес».

Проєкт покликаний допомогти жінкам створювати та розвивати власний бізнес в Україні, розвинути навички фінансової грамотності, пітчингу.

Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА з посиланням на Ukrainian Women Entrepreneurs Hub.

Найактивніші учасниці отримають можливість розробити індивідуальні бізнес-плани під керівництвом міжнародних бізнес-наставників. У фіналі програми оберуть 3 переможниці, які отримають грант розміром 4 тис дол США на оплату консультаційних та експертних послуг для посилення свого бізнесу.

Участь у грантовій програмі можуть взяти лише жінки-громадянки України віком від 18 до 35 років.

Інші критерії відбору учасниць:

– Знання англійської мови на достатньому рівні, аби опановувати додаткові матеріали/слухати лекції англійською мовою;

– Наявність ноутбука/ПК з вебкамерою або смартфону з камерою, за допомогою яких учасниці зможуть брати активну участь в онлайн-заняттях;

– Високий рівень мотивації, висвітлений у відеовізитівці у формі реєстрації;

– Наявність функціонуючого бізнесу на початковій стадії  або бізнес-ідеї;

– Віра в власну справу та бажання творити зміни для себе і на рівні країни.

Реєстрація для участі у програмі триває до 22 червня 2022 року.

Навчальна програма проходитиме онлайн у липні-серпні 2023 року (практичні лекції о 18:00 двічі на тиждень у вівторок та четвер та додаткові тренінги).

Детальніше про Програму та подати заявку можна за посиланням: https://www.uwehub.org/program.

«Це вже третя грантова програма спільноти UWE Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs). Після закінчення навчальної програми підприємиці зможуть створити просту та ефективну фінансову модель власного бізнесу, будуть  бачити цілісну картину свого бізнесу та розумітимуть як масштабувати свою справу та вивести свій бізнес на новий рівень», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.