Головна Сільське господарство Грантовою підтримкою для створення або розвитку садівництва та ягідництва на Львівщині вже...

Грантовою підтримкою для створення або розвитку садівництва та ягідництва на Львівщині вже скористались 8 аграріїв: деталі

В кінці травня Кабінет Міністрів України затвердив зміни до постанови №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

За новими змінами, перелік плодово-ягідних культур для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства розширили та визначили умови, за яких не розглядаються заявки на гранти. Також зміни вказують перелік нормативних документів для підтвердження створення нових робочих місць.

До переліку культур Кабмін додав мигдаль та шипшину. Для мигдалю розробили окремий перелік областей, у яких передбачають проводити посадки.

Отримавши грант, підприємство бере на себе зобов’язання зі створення нових робочих місць, що має підтверджуватися копією поданого до органів ДПС податковим розрахунком сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за останні звітні періоди.

Більш детально з умовами програми можна ознайомитись за посиланням.

«Грантовою підтримкою для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства вже скористались 8 аграріїв Львівщини на суму 43,2 млн. грн. На початок червня профінансовано проекти на суму 25,3 млн. грн. Грантова підтримка аграріїв допомагає забезпечити продовольчу безпеку країни та створити нові робочі місця, які так потрібні в сьогоднішніх реаліях», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.