Головна Сільське господарство Громади Львівщини передали аграріям в оренду більше тисячі земельних ділянок

Громади Львівщини передали аграріям в оренду більше тисячі земельних ділянок

Land plot in aerial view. That identify registration symbol of vacant area for map. That property or real estate for business of home, house or residential i.e. construction, development, sale, rent, buy, purchase, mortgage or investment.

З початку введення воєнного стану територіальні громади Львівщини передали в оренду аграріям 1373 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Йдеться про близько 7,5 тисяч гектарів земель.

Між сільгосппідприємствами передано право користування щодо 2605 ділянок на площу понад 2970 га.

За минулий тиждень на території області органи місцевого самоврядування уклали та зареєстрували договори оренди землі щодо 37 сільськогосподарських ділянок площею 134,3 га.

Цього тижня відзначають Миколаївську громаду, що передала в оренду сільськогосподарським товаровиробникам 61,5 гектара земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

«Ми вдячні територіальним громадам, що активно включились в роботу щодо передачі в оренду аграріям вільних площ земель сільськогосподарського призначення, адже від додаткового залучення земель до сільськогосподарського обороту залежить продовольча безпека регіону, області, та країни в цілому», – наголосила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Додатково:

Корисні посилання щодо спрощеної процедури набуття в користування сільськогосподарської землі в умовах воєнного стану:

– ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану».

– ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану».

– Наказ Мінагрополітики № 219 від 11.04.2022.