Головна Сільське господарство Львівщина удруге прийматиме Міжнародну агропромислову виставку “EuroAGRO”

Львівщина удруге прийматиме Міжнародну агропромислову виставку “EuroAGRO”

У Львові вже вдруге відбудеться Міжнародна агропромислова виставка “EuroAGRO”. Під час заходу, який запланували на листопад, українські та польські виборники представлять агротехніку та обміняються досвідом ведення сільського господарства.

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, деталі проведення виставки узгодили у п’ятницю, 17 лютого, під час зустрічі директор департаменту Наталії Хмиз із представниками польської компанії Targi Kielce S.A. і ПрАТ “Гал-ЕКСПО”.

За словами Наталії Хмиз, тематичними напрямками виставки стануть: агротехніка, тепличне господарство, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, птахівництво, органіка, біогазове обладнання, IT-технології в управлінні агропромислового комплексу.
“Під час виставки українські виробники зможуть продемонструвати свої досягнення, отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн, – зазначила директор департаменту. – Також ознайомитись з новими технологіями, запропонованими польськими виробниками, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні питання в сільському господарстві”.
До слова, під час зустрічі польська сторона також запросила аграріїв Львівщини відвідати Міжнародну виставку сільськогосподарської техніки “Agrotech”. Вона відбудеться 17-19 березня 2017 року в м. Кельце. Також українські аграрії зможуть ознайомитись з господарствами Польщі, які займаються вирощуванням та переробкою ягід.