Головна Спорт 15 червня у м.Миколаїв відбулися змагання з міні-футболу

15 червня у м.Миколаїв відбулися змагання з міні-футболу

1922

15 червня у м.Миколаїв відбулися фінальні змагання з міні-футболу (серед переможців зональних змагань) за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор  ветеранів спорту, присвячених року Івана Боберського.

Категорія "Ветерани" у фіналі була представлена командами Дрогобича, Стрия, Буського, Жидачівського, Яворівського районів.

Наші футболісти, програвши у вирішальній зустрічі спортсменам м.Дрогобич з рахунком 2:5, зайняли друге місце  і були нагороджені кубком, медалями та грамотами.  Честь нашого району захищали відомі футболісти: Ярослав Анклевич, Василь Гальцо, Ігор Кушнір, Василь Москва, Володимир Снилик, Богдан Стебницький, Петро Ступак, Ярослав Ясинський. Крім цього, у зональних змаганнях  брали участь Володимир Братейко, Олег Дячок, Богдан Пасічник, Володимир Шеремета.

Федерація  футболу району, рада ветеранів щиро дякують керівнику освіти, депутату районної ради Богдану Глуховецькому за забезпечення транспортом для поїздки спортсменів у м.Миколаїв, а також підприємцям Ігорю Чубі з селища Красне, Василю Алієву з м.Буськ та керівнику СП "Олнова" Андрію Сервилу за спонсорську підтримку команді ветеранів нашого району.  Зазначу, що одночасно проходили фінальні змагання з мініфутболу серед футболістів категорії "Дорослі". Переможці зональних змагань – спортсмени Самбора і Трускавця, Турківського району на фінальні ігри в м.Миколаїв не прибули. Тож команди Буського, Жовківського, Миколаївського районів розіграли між собою призові місця. Перше місце – за футболістами Жовківського району. Другу сходинку посіли господарі змагань – миколаївці. Команда нашого району, яку представляли футболісти ФК "Освіта", зайняла в підсумку третє місце і була нагороджена кубком, медалями та грамотами.

За команду виступали: Сергій Горошко, Назар Кінах,  Петро Крачковський, Олег Крашенніков,  Володимир Лаврій, Володимир Мерцало, Артем Піпський, Юрій Троян.

Володимир Горох, голова ради ветеранів футболу