Головна Спорт Чемпіонів Львівщини з плавання визначили у Дрогобичі

Чемпіонів Львівщини з плавання визначили у Дрогобичі

16 комплектів медалей розіграли на чемпіонаті Львівської області з плавання, що відбувся у п‘ятницю та суботу у Дрогобичі. Приймала змаганнях Дитячо-юнацька спортивна школа №2. 

Позмагатись за медалі до Дрогобича приїхали 120 спортсменів у складі 11 команд. Чемпіонів області визначили серед юніорів, молоді та дорослих. Кожен учасник змагань міг випробувати свої сили щонайбільше у трьох номерах програми.

«Зараз ми намагаємось якомога більше обласних змагань проводити саме у містечках Львівщини, де є належна інфраструктура для певного виду спорту, як от у Дрогобичі басейн. У Львові щодня відбуваються десятки різноманітних подій, натомість у менших населених пунктах їх не так багато. Змагання у районах – не тільки можливість для спортсменів познайомитись з новими містами, а й часто спортивне свято для усієї громади. Діти мають змогу поспостерігати за тими, хто вже досягнув певних успіхів, і надихнувшись їх результатами, часто й самі вирішують навчатись тому чи іншому виду спорту», – зазначає керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

За підсумками чемпіонату буде сформовано збірну команду області, яку Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА відрядить на Чемпіонат України, що розпочнеться у Дніпрі 14 лютого.

Чемпіонів Львівщини з плавання визначили у Дрогобичі

Чемпіонів Львівщини з плавання визначили у Дрогобичі