Головна Спорт Команда Буського району взяла участь у спартакіаді Львівщини для осіб з інвалідністю

Команда Буського району взяла участь у спартакіаді Львівщини для осіб з інвалідністю

Упродовж 29-30 серпня 2019 року на базі лікувально-оздоровчого комплексу «Ровесник» ДП «Львіввугілля» в с. Бендюга Сокальського району відбувалась ХХХIІ обласна спартакіада для людей з інвалідністю.

185 спортсменів з 23 команд Львівщини, серед яких була команда Бущини, мали можливість змагатися за першість у легкій атлетиці (перегони на візках, стрибки з місця в довжину, біг 60 м), шашках і шахах, дартсі, настільному тенісі, бочі, більярді.

Почесними гостями спартакіади були Назар Павло – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, призер чемпіонатів світу та Європи, учасник Паралімпійських ігор 2008 року в Пекіні, 2012 року в Лондоні та Шот Анна – переможниця всеукраїнських змагань з боча, яким було надано право підняти Державний прапор України.

Варто відзначити, що цьогоріч більшість учасників змагань були особи молодого віку, які матимуть змогу долучитися до тренувань у секції Львівського обласного центру фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”.

Додатково повідомляємо, що спартакіада проводилася в рамках реалізації заходів Обласної комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю Львівщини на 2015-2018 роки.

За останнє десятиріччя соціальна політика України стосовно осіб з інвалідністю зазнала суттєвих змін. Сьогодні особи з інвалідністю беруть активну участь у суспільному житті, є повноправними членами суспільства та прикладом для більшості, їхня сила та витримка вражає.