Головна Спорт Кращий футболіст Наталя Свірідова

Кращий футболіст Наталя Свірідова

8 вересня у рамках святкування дня спортовця у Новояворівську відбувся жіночий турнір з футболу "Кубок Львівської області". На запрошення федерації футболу відгукнулось п'ять колективів, зокрема надбужанський, які в одноколовому турнірі розіграли головні призи. За підсумками змагань також визначили кращих гравців турніру. Серед них і футболістка з Буська Наталя Свірідова (на знімку перша справа).

Цього дня на місцевому стадіоні зібралась велика когорта вболівальників, які прийшли підтримати своїх подруг, сестер і матерів, іяк справжні футбольні фани, вони бурхливо висловлювали свої емоції, коли м'яч потрапляв у ворота. А на полі точилась вперта боротьба. Ніхто не хотів поступатись, про що свідчать результати матчів.

У першому  турі – дві нічиї між ДЮСШ "Юність" з Добросина і ФК з Новояворівська "Янтарочка" (1:1) та СК "Надбужжя" з Буська і Львівської ДЮСШ №1 (3:3).

У другому надбужанкам довелось поступитись добросинцям (3:0), у третьому  – новороздільцям (3:0), а в четвертому – "Янтарочці" (2:1). Проте наші футболістки переконані: після маленької поразки ще будуть великі перемоги. І  разом зі своїми тренерами з Буської ДЮСШ Іваном Томківим та Людмилою Скрипинець за підтримку жіночого футболу та команди зокрема висловлюють подяку керівнику відділу освіти Богдану Глуховецькому та директору СП "Олнова" Андрію Сервилу.

Ірина Гаєвська