Головна Спорт Львів`янин Віктор Дідух гарантував собі другу медаль Паралімпійських ігор у Парижі

Півфінал особистих змагань з настільного тенісу за участі Дідуха відбудеться 6 серпня.

У чверть фіналі параатлет зі Львівщини переміг шведа Еміля Андерссона у п’яти сетах: Віктор Дідух (Україна) — Еміль Андерссон (Швеція) — 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 12:10, 13:11)

Півфінал особистих змагань з настільного тенісу за участі Дідуха відбудеться у п’ятницю, 6 серпня. Путівку до фіналу українець розіграє з Фісітом Вангпхонпханасірі (Таїланд).

Нагадаємо, що днями Віктор Дідух став бронзовим призером Паралімпійських ігор у Парижі. Разом з Іриною Шинкаровою спортсмен посів третє місце в міксті.

Трансляцію Паралімпійських ігор у Парижі можна переглянути на телеканалі «Суспільне Спорт», або ж на сайті.