Головна Спорт Львівські лучниці перемогли на чемпіонаті Європи у команді

Львівські лучниці перемогли на чемпіонаті Європи у команді

18 лютого у Словенії визначили володарів командних нагород чемпіонату Європи зі стрільби з лука у приміщенні. Жіноча збірна команда України в складі львів’янки Вероніки Марченко, Анастасії Павлової з Нової Каховки та Поліни Родіонової з Сум перемогла у фіналі збірну Туреччини з рахунком 6:0.

У сутичці за вихід до фіналу суперниками наших лучниць були росіянки, а у чвертьфіналі дівчатам вдалось перемогти збірну Молдови.

Вероніка Марченко – учасниця Олімпійських Ігор у Токіо.  Вона є спортсменкою Львівської школи вищої спортивної майстерності та Збройних сил України. Тренує Вероніку Марія Гавелко.

У фіналі чемпіонату Європи зі стрільби з лука серед юніорок перемогли львів‘янки Дзвенислава Черник та Жанна Наумова з колегою з Сумщини Дарією Коваль. У фіналі дівчата перемогли італійських лучниць з рахунком 6:0.

На шляху до медалі лучниці також перемогли спортсменок з Грузії та Туреччини. Жанна Наумова – вихованка Львівського фахового коледжу спорту. Її тренують Олександр Калініченко та Світлана Колядінцева. Дзвенислава Черник – спортсменка Школи вищої спортивної майстерності. Тренують атлетку Марія Гавелко та Назар Кузик. Спортсменки також представлять Збройні сили України.

Бронзу також виборола команда юніорів, у складі якої змагався Олександр Панциру. У боротьбі за бронзу хлопці також «перестріляли» італійців.

Нагадаємо, у фіналах особистих змагань за медалі поборються дві львівські лучниці. Дзвенислава Черник змагатиметься за золото серед юніорок, а Вероніка Марченко – за бронзу серед дорослих.

Львівські лучниці перемогли на чемпіонаті Європи у команді Львівські лучниці перемогли на чемпіонаті Європи у команді