Головна Спорт Львівські ветерани створили команду, що бореться у чемпіонаті України з настільного тенісу

Львівські ветерани створили команду, що бореться у чемпіонаті України з настільного тенісу

На вихідних на базі Академії настільного тенісу Віктора Дідуха відбулися змагання Другої ліги чемпіонату України з настільного тенісу – Західний регіон.

Цьогоріч у боротьбу вступила нова команда – «Нескорені». Це воїни та ветерани Львівщини, які після поранення займаються настільним тенісом.

До складу команди увійшли 9 осіб, серед них учасники Invictus Games 2023 Володимир Гера, Дмитро Козак та Сергій Калитюк, пацієнти центру протезування та реабілітації Superhumans Center, військовослужбовці Міжнародного центру миротворчості та безпеки села Старичі та Національної Гвардії України.

«Така ідея виникла у Дмитра Козака – цьогорічного учасника Invictus Games, який пройшов вже два поранення – у 2014 році у Києві на Майдані Незалежності та у листопаді 2022 року поблизу Вугледара Донецької області. Як він якось казав, коли поранені займаються спортом, вони ніби заново народжуються. Ми в управлінні усвідомлюємо цю цінність реабілітаційної функції спорту. Тому коли Дмитро звернувся з проханнями підтримати виїзд команди, сумнівів щодо доцільності не було», – розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Виїзд команди підтримали у межах програми «Ліга Нескорених». Команді вдалось вибороти перше місце у другому фіналі та 9 місце у загальному заліку. Вже планують участь у наступних турах чемпіонату, що відбудуться після нового року.

Зауважимо, загалом Чемпіонат України з настільного тенісу серед чоловічих та жіночих команд проходить у чотири тури. Стартував він у жовтні, а фінальні поєдинки за золото відбудуться у травні. Загалом у змаганнях Західного регіону взяли участь 19 команд з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської областей, а також міст Харків, Нікополь, Дніпро, Рокитне (Київська область). Це – понад 150 спортсменів.