Головна Львівщина прийме національний чемпіонат 2015 року з боротьби самбо

Львівщина прийме національний чемпіонат 2015 року з боротьби самбо

28 лютого – 1 березня в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться Чемпіонат України з боротьби самбо серед чоловіків, жінок та розділу бойового самбо.

Організаторами змагань виступають: Міністерство молоді та спорту України; національна федерація самбо, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерація самбо Львівської області, за підтримки навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

Роботу суддівської колегії, яку сформовано з 25 кращих суддів міжнародного та національного рівнів, очолить суддя національної категорії, головний суддя змагань – Роман Шміло (м. Львів).

Це перші змагання серед провідних спортсменів України в календарі національної федерації самбо, в яких, згідно попередніх заявок, підтвердили свою участь понад 360 атлетів з 24 областей України та міста Києва.

До складу збірної команди Львівської область увійшло 26 кращих спортсменів-самбістів – вихованців спортивних шкіл та клубів області.

Початок змагань щоденно з – 10.00 год., церемонія урочистого відкриття 28 лютого о 13.00 год.

На подію запрошують усіх цікавих, любителів спорту, дітей та шкільну молодь, гостей Львова!