Головна Спорт На Бущині відбувся футбольний турнір присвячений 29 річниці Незалежності України

На Бущині відбувся футбольний турнір присвячений 29 річниці Незалежності України

Федерація футболу Буського району під керівництвом голови Степана Вольського вперше ініціювали і провели з нагоди Дня Незалежності України турнір з футболу на Кубок Незалежності. Проходив він на місцевому футбольному полі у селі Андріївка. Участь у турнірі взяли ФК с.Скнилів, смт.Красне, смт.Олесько, с.Андріївка, с.Полтва та м.Глиняни.

Привітати спортсменів приїхали директорка Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська, голова Буської РДА Олег Коваль, його заступники Богдан Гринишин та Тарас Дума.

У своєму вітальному слові директора Департаменту агропромисловості ЛОДА Юлія Шопська відзначила, що футбол об’єднав під свої знамена прихильників здо­рового способу життя. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Адже спорт не тільки дає здоров’я, він гартує характер та волю.

На Бущині відбувся футбольний турнір присвячений 29 річниці Незалежності УкраїниДля кожної футбольної команди Юлія Шопська подарувала футбольні м’ячі та побажала спортсменам високих здобутків.

Голова Буської райдерадміністрації Олег Коваль вітаючи учасників турніру наголосив, що завдячуючи українським військовим, ми маємо можливість проводити спортивні змагання під мирним небом та вручати переможцям достойні нагороди.

Почесні Кубок переможця здобула футбольна команда смт.Олесько, срібний призер – ФК смт.Красне, а бронзовий – ФК с.Скнилів.

На Бущині відбувся футбольний турнір присвячений 29 річниці Незалежності УкраїниГолова Федерація футболу Буського району Степан Вольський подякував за візит та подарунки Юлії Шопській, голові Буської РДА Олегу Ковалю за сприяння розвитку футболу на теренах району і висловив намір зробити щорічний турнір до Дня Незалежності України.

На Бущині відбувся футбольний турнір присвячений 29 річниці Незалежності України