Головна Спорт На чемпіонаті України легкоатлети Львівщини вибороли 6 медалей

На чемпіонаті України легкоатлети Львівщини вибороли 6 медалей

Учора, 30 жовтня, в Ужгороді завершився чемпіонат України з кросу серед різних вікових груп.

Управління молоді та спорту Львівської ОВА відрядило для участі в цих змаганнях збірну області у складі 14 спортсменів. Команді Львівської області вдалось увійти до шестірки найкращих.

На дистанції 4 км серед юніорок з результатом 15.05 здобула перемогу студентка Львівського фахового коледжу спорту, Дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Дем’янюка та ФСТ «Динамо» Уляна Рачинська.

Атлет Львівської школи вищої спортивної майстерності та ФСТ «Динамо» Роман Ростикус в запеклій боротьбі на фінішній прямій виборов срібну нагороду серед дорослих на дистанції 2 км з результатом 6.16.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Івана Боберського, Дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Дем’янюка та ФСТ «Динамо» Максим Караїм став срібним призером серед молоді на дистанції 2 км з результатом 6.19.

Вихованка Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Веслярик» та студентка Львівського державного університету фізичної культури Івана Боберського Христина Славич виборола срібну нагороду на дистанції 2 км серед дівчат до 18 років з результатом 7.42.

Студент «Львівської Політехніки» та ФСТ «Динамо» Павло Мукан на дистанції 6 км з результатом 19.55 також виборов срібло для нашої області.

Юлія Григорєва на дистанції 2 км з резульатом 7.51 змогла здобути бронзову медаль серед молоді. Юля – студентка Львівського державного університету фізичної культури Івана Боберського, Дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Дем’янюка та ФСТ «Динамо».