Головна Спорт На Львівщині 11 команд змагались на Міжобласній пластовій Спартакіаді

На Львівщині 11 команд змагались на Міжобласній пластовій Спартакіаді

У Стрию відбулась пластова Спартакіада, в якій взяли участь 11 команд з різних куточків Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Донецької, та Харківської областей. Понад 120 юнаків та юначок змагались у футболі, баскетболі, волейболі, гандболі та настільному тенісі.

Легенда цьогорічної Спартакіади базувалась на супергероях з всесвіту Марвел. Гравці команд перевтілювались на персонажів коміксів, опановували їхні особливі здібності та змагались, хто вправніший.

«Колись Спартакіада була щорічною акцією у пластунів Львівської області, але ковідні часи та повномасштабне вторгнення змінили цю традицію. Та ми щасливі, що незважаючи на всі виклики воєнного часу, пластуни змогли організуватися, знайти безпечне місце для проведення змагань, придумати патріотичну вечірню програму за участі внутрішньо переміщених осіб та продовжити виховання молоді через спорт», — зазначила керівниця Львівського обласного пластового центру Ольга Приходько.

Ініціаторами спортивних змагань виступили пластуни станиці Стрий. Вони присвятили Спартакіаду своєму пластовому наставнику, мотиватору, натхненнику Івану Нагірному.  Іван загинув у 2021 році, та спогад про його любов до Пласту, дружні поради, завзяття до пластових спортивних занять досі у пам’яті всіх друзів.

За результатами змагань у загальному заліку дівочих команд перемогу виборола команда куреня  ч. 52 ім. Марти Чорної міста Львова, 2 місце – команда куреня ч.10 ім. Княгині Ольги зі Стрия, 3 місце здобула команда куреня ч. 108 ім Дарії Ребет Львова.