Головна Спорт На Львівщині вітали ветеранів зі США з 43 медалями

На Львівщині вітали ветеранів зі США з 43 медалями

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що Львівщина зустріла ветеранів, які повернулися з США з численними медалями. За його словами, 15 українських спортсменів-ветеранів взяли участь у Marine Corps & Air Force Trials 2026 і здобули 43 нагороди: 27 золотих, 10 срібних і 6 бронзових. Ці змагання є відбірковими у США для формування команди на Warrior Games, де вперше брали участь українські та британські ветерани, і Україна яскраво заявила про себе.

“Наші спортсмени-ветерани змагалися в адаптивних дисциплінах: плавання, легка атлетика, пауерліфтинг, метання диска, штовхання ядра, велоспорт, кульова стрільба, веслування, стрільба з лука, а також баскетбол і регбі на колісних кріслах та волейбол сидячи. Дорогі воїни-спортсмени, дякуємо. За те, що ви зробили для нашої держави на передовій. За те, що не здалися. За те, що перетворюєте біль на силу. Ці 43 медалі – ваша незламність, яку світ бачить і поважає. Пишаємося вами”, – наголосив очільник області.

Також Козицький зазначив, що протягом року Львівська ОВА організує значні спортивні події для ветеранів у межах проєкту “Ліга Нескорених”. Наразі триває реєстрація на Кубок Воїнів зі стрільби з лука в приміщенні. Деталі можна дізнатися тут. Галина Бордун та Тарас Грень з Департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОДА.