Головна Спорт Наталя Морквич та Андрій Демчук — призери Кубка світу з парафехтування

Наталя Морквич та Андрій Демчук — призери Кубка світу з парафехтування

У Будапешті відбувся Кубок світу з парафехтування «Меморіал Жолта Капошварі», який зібрав близько 150 спортсменів з 20 країн. Спортсмени зі Львівщини здобули чотири медалі.

Андрій Демчук зайняв друге місце в командних змаганнях на шаблях та виграв конкуренцію в індивідуальному заліку. Наталія Морквич отримала дві бронзові медалі в особистих змаганнях на рапірах і шаблях.

«Обоє парафехтувальників представляють львівський обласний центр “Інваспорт”. Серед їхніх найбільших здобутків — медалі Паралімпійських ігор. В Андрія — золото у 2016 році, а Наталя має три срібні нагороди з Паралімпіад 2020 та 2024 років», — розповів директор департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОВА Роман Хімʼяк.