Головна Спорт Стартувала реєстрація на забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» на Львівщині

Стартувала реєстрація на забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» на Львівщині

Забіг запланували на 26 серпня.

Напередодні Дня пам’яті Захисників України, загиблих за незалежність і свободу нашої країни, у різних областях, зокрема й на Львівщині, відбудеться патріотичний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України». Забіг запланували на 26 серпня. Учасники долатимуть обрані дистанції у Стрийському парку.

На Львівщині проведення заходу координує Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОВА.

«Раніше учасники мали не лише стартові номери, а й конкретні імена загиблих воїнів, у пам’ять про яких долають дистанції. Тепер Героїв маємо в рази більше, тож учасники матимуть виключно стартові номери та бігтимуть дистанції у пам’ять про всіх, завдяки кому маємо можливість жити і берегти традиції, зокрема й спортивно-меморіальні», – пояснив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Такий щорічний забіг дає можливість вшанувати тих, хто загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, а також продемонструвати вдячність рідним загиблих. Його у 2018 році започаткував батько загиблого Героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенка. Відтак, такий забіг в Україні відбудеться вже вшосте.

Зареєструватися учасники можуть на забіг 5 кілометрів, змагання зі скандинавської ходьби, а також дитячі забіги. Зробити це можна за посиланням.