Головна Спорт У Львові відбувся велопробіг з метою допомоги онкохворим дітям

У Львові відбувся велопробіг з метою допомоги онкохворим дітям

У Львові вшосте пройшов велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили». В межах заходу планують зібрати кошти для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Перший внесок у розмірі 500 тисяч гривень на допомогу онкохворим діткам надала громада міста.
«Кручу педалі, щоб вони жили» – благодійний велопробіг, який щороку відбувається у Львові з ініціативи співака Арсена Мірзояна та Благодійного фонду «Запорука».

«Сім років тому розпочалася наша історія щорічних благодійних велопробігів. Ми збираємо всі свої сили, таланти, всю нашу міць і конвертуємо їх у добрі справи. Це допомога дітям. Це вже така наша добра традиція і таке велике родинне свято. Свято допомоги і тепла», – зазначив Арсен Мірзоян.

Цього року мета події – зібрати щонайменше 500 тисяч гривень на реконструкцію та облаштування зони прийому важкохворих у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. У минулі роки велопробіги зібрали близько мільйона гривень, і за ці кошти відремонтували шість палат відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії, три кімнати кабінету функціональної діагностики та придбали п’ять інфузоматів для онкохворих дітей.

Стартували учасники з площі Ринок за таким маршрутом: вул. Памви Беринди – просп. Свободи – пл. Різні – просп. Чорновола – вул. Липинського – вул. Хмельницького – вул. Липинського – просп. Чорновола – просп. Свободи – вул. Памви Беринди – пл. Ринок. Також передбачена благодійна лотерея.

Фото – ЛМР