Головна Спорт У Буську може пройти Чемпіонат України з настільного тенісу

У Буську може пройти Чемпіонат України з настільного тенісу

Вчора, 11 грудня, на засідання 37 сесії Буської районної ради 6 скликання, керуючий справами Буської районної ради Богдан Глова повідомив присутніх, що Федерація настільного тенісу України, звернулася з проханням посприяти у проведенні Чемпіонату України в місті Буськ. 

Адже саме завдяки результатом наполегливих багаторічних тренувань є те, що за останні роки в Буському районі було підготовлено:
– 12-ти разового чемпіона України, призера чемпіонату світу серед студентів МСМК Дідуха Олександра, який вже впродовж 14-ти років виступає за національну команду України;
– чемпіона Європи та світу серед людей з ураженням упорно-рухового апарату, дворазового чемпіона України МСМК Дідуха Віктора;
– призерку чемпіонату України МС Братейко Ірину;
– чемпіонку України серед молоді МС Братейко Соломія, яка також посіла 7 місце на чемпіонаті Європи.

Тому, для подальшої популяризації настільного  тенісу в Україні, виховання у молоді здорового способу життя та залучення до занять фізичною культурою та спортом, у зв'язку з складною ситуацією на сході нашої країни та наближенням Олімпійських та параолімпійських ігор в Ріо-де-Женейрл Федерація настільного тенісу України, звернулася з проханням посприяти у проведенні Чемпіонату України в місті Буськ. 
Варто зауважити, що Чемпіонат України збирає спортсменів з усіх областей України, (150 спортсменів та 50 тренерів), Федерація України хоче також провести у місті Буськ Чемпіонат України серед юніорів та кадетів. Тому просить наше місто прийняти етапи Клубного Чемпіонату України серед чоловіків та жінок згідно календарного плану Міністерства молоді та спорту. Зокрема, Федерація настільного тенісу України просить допомогти з виділенням коштів для ремонту туалетів, душових, роздягалень, басейну та освітлення спортивного залу ДЮСШ за адресою м. Буськ, вул. Київська, 15.
У свою чергу ФНТУ бере на себе зобов'язанная забезпечити Академію всім необхідним професійним інвентарем. ФНТУ планує проводити підготовку національної збірної команди України з 12 по 26 квітня до чемпіонату світу (Токія, Японія), а також підготовку молодіжної команди України з 1 по 14 липня 2015 року до чемпіонату Європи (Прага, Чехія).
Проведення вказаних турнірів дасть змогу отримати певний грошовий потік у Буський район (всі витрати на відрядження на себе беруть відряджаючі організації), а також забезпечить розвиток місту і принесе Всеукраїнську та міжнародну славу Буського району.
/"Буський медіа-портал"/