Головна Спорт В облраді підписали меморандум про розвиток футболу на Львівщині

В облраді підписали меморандум про розвиток футболу на Львівщині

Львівська обласна рада та Львівська ОДА співпрацюватимуть з Львівською асоціацією футболу для покращення спортивної інфраструктури, проведення спільних спортивних заходів та турнірів.

Такі наміри сьогодні, 12 лютого, своїми підписами під меморандумом підтвердили голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова Львівської ОДА Максим Козицький, голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко.

Як зауважила Ірина Гримак, партнерство передбачається в межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2025 року.

«Дякую Львівській асоціації футболу за можливість зініціювати підписання меморандуму про співпрацю.

Наступного тижня Львівська обласна рада на сесії буде затверджувати Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на наступні 5 років. Але її реалізація неможлива без залучення якнайбільшої кількості людей, причетних до галузі, без залучення молоді та без участі самих спортсменів.

Цим підписанням ми започатковуємо новий етап розвитку спорту, зокрема футболу», – наголосила Ірина Гримак.

Крім того, голова облради розповіла про плани започаткувати нового виду уроки фізичної культури в школах, запрошуючи до їх проведення відомих спортсменів.

Довідково:

Львівська асоціація футболу посідає одне з провідних місць у розвитку професійного і дитячо-юнацького футболу в Україні. У Львівській області базуються 3 професійні клуби, які беруть участь у найвищому за рангом Всеукраїнському турнірі – Українській футбольній прем’єр- лізі. У чемпіонаті обласного рівня грають 67 футбольних колективів та 148 дитячо-юнацьких команд.