Головна Спорт Володимир Гірняк: Робоча група активно працює над шляхами виходу зі...

Володимир Гірняк: Робоча група активно працює над шляхами виходу зі складної ситуації, в якій знаходиться «Арена Львів»

Експертиза виявлених дефектів, проведена на стадіоні «Арена Львів», актуалізує питання гарантійних зобов’язань підрядника, що здійснював будівельні роботи, – про це під час чергової наради на «Арені Львів» заявив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

За його словами, про суму, необхідну для анулювання недоліків наразі говорити зарано – її повинна визначити експерта організація. «Наша робоча група надалі працює над шляхами виходу з тої патової ситуації, в якій знаходиться зараз стадіон. Боргів на 707 мільйонів гривень. Проте ця сума може бути і меншою, якщо питання неналежного виконання робіт поставити ребром. Також вважаємо правильним передати цілісний майновий комплекс на баланс ДП «Арена Львів». Звичайно, нікуди не поділась необхідність переробляти проект другої черги», – зазначив Володимир Гірняк.

Він також наголосив – стадіон буде жити там, де є футбол. «Співпраця із футбольним клубом – це питання також є дуже важливе. Є дуже велика зацікавленість щодо «Арени Львів» з боку ФК «Верес». У цьому напрямку ми також успішно працюємо», – констатує заступник голови облради.

Слід додати, що робоча група продовжить свою роботу вже на початку травня.