Головна Спорт У Львові нагородили кращого спортсмена за підсумками вересня – Павла Коростильова

У Львові нагородили кращого спортсмена за підсумками вересня – Павла Коростильова

У п’ятницю, 5 жовтня, відбулася урочиста церемонія нагородження кращого спортсмена Львівщини за підсумками вересня – заслуженого майстра спорту України з кульової стрільби Павла Коростильова.

Привітав кращого спортсмена та його тренерів перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, який вручив Грамоти облради за високі досягнення в спорті.

Як відомо, за підсумками 52-го чемпіонату світу зі стрільби кульової, який відбувся в корейському місті Чанвон з 31 серпня до 15 вересня  в активі Павла Коростильова – 1 золота, 2 бронзові нагороди та ліцензія на Олімпійські Ігри 2020 року в Токіо.

Також в межах урочистих заходів була відзначена Грамотою обласної ради футбольна команда «Копа», якою опікується місія «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ. До складу команди входять різного статусу діти, в тому числі діти-сироти, діти з багатодітних сімей та діти з шкіл-інтернатів Львівщини.

Команда юних футболістів з Львівщини влітку стала переможцем престижного міжнародного турніру у Варшаві, залишивши позаду себе інші 27 команд-учасниць.