Головна Спорт У Львові створять першу в Україні Академію боксу – підписано меморандум

У Львові створять першу в Україні Академію боксу – підписано меморандум

У вівторок, 28 серпня, відбулося підписання меморандуму між Львівським училищем фізичної культури та Благодійним фондом Андрія Котельника щодо створення на базі ЛУФК першої Академії боксу в Україні.

Основними напрямками діяльності Академії будуть: проведення селекційної роботи, організація навчання та надання загальної середньої і фахової перед вищої освіти учням і студентам академії, організація високоефективного тренувального процесу і участі у змаганнях, забезпечення медико-біологічного супроводу спортивної підготовки, проведення виховної роботи та патріотичного виховання та інші.

«Сьогоднішня подія дуже знакова. Це вперше в Україні ми відкриваємо Академію боксу. Що важливо, що працюватиме вона на засадах державно-приватного партнерства завдяки фонду Андрія Котельника. Людини, яка прославила Львівщину, на яку рівняються молоді покоління. Чим більше ми сьогодні вкладатимемо в спорт, розвиток фізичної культури, тим менше нам потім доведеться вкладати в медицину. Щиро вітаю таку ініціативу і нехай щастить», – зауважив під час виступу заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Слід додати, що навчання проводитимуть у одному із найсучасніших залів для тренувань в Україні на двох рингах. Одночасно тут можуть тренуватись до 40 боксерів.