Головна Спорт За “Кубок “Шувару”

За “Кубок “Шувару”

Нещодавно за підтримки Федерації боксу Львівщини відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з боксу за " Кубок "Шувару". У ньому взяли участь кращі спортсмени боксерських клубів багатьох регіонів України. Буський БК "Самсон" теж вирішив випробувати свої сили на змаганнях такого рівня.

Наш клуб представляв перспективний боксер Максим Кучма. У ваговій категорії до 50 кг хлопець провів два поєдинки, один з яких виграв. А в фінальному двобої із досвідченим боксером з Тернополя Максимові довелося проявити бійцівський характер та волю до перемоги.

Виконуючи всі настанови тренера Юрія, наш юний боксер таки "вирвав" перемогу у фіналі, відтак нагороджений грамотою та медаллю за перше місце у своїй ваговій категорії.

Користуючись нагодою, дирекція боксерського клубу "Самсон" запрошує всіх бажаючих долучитись до чоловічого виду спорту – боксу. Заняття проводяться у приміщенні Народного дому м.Буськ.

Роман Фурда

На знімку:  тренер боксерського клубу “Самсон” Юрій Шавала з переможцем юнацького боксерського турніру “Кубок “Шувару” Максимом Кучмою.